SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
280 000 €
(2 435 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
Calle Clavel, Mijas

spavaća soba4
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

First and top-floor apartment with private street entrance, ideal for those looking for independence and space.~~It features a small entrance hall wit...

Ostalo
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Calle Clavel, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Propertybenalmadena

Slični oglasi

Slično u inozemstvu