SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
425 000 €
(3 014 € / m²)
Prodaja
3
2+
141 m²
Calle Tamisa, Mijas

spavaća soba3
stan141 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Modern Middle Floor Apartment in Mijas Costa – Málaga Experience the perfect blend of comfort and coastal living in this elegant 3-bedroom, 3-bathroo...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Tamisa, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu