SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
468 000 €
(4 776 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Calle Doma, Mijas

spavaća soba2
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxurious Slow Living Homes in Mijas: A Perfect Blend of Nature, Comfort, and Convenience Discover a modern residential development in Mijas that red...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Calle Doma, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu