SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
180 000 €
(5 625 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
32 m²
Calle Benaoján, Mijas

spavaća sobaatypical
stan32 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This beautifully renovated middle-floor studio is set in the peaceful area of El Chaparral, just a short walk from the beach. Perfect as a holiday hom...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Calle Benaoján, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu