SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
447 000 €
(4 426 € / m²)
Prodaja
3
2+
101 m²
Calle Tamisa, Mijas

spavaća soba3
stan101 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New exclusive residential development of 142 apartments and penthouses with 2 and 3 bedrooms, located in the heart of Mijas Costa. With stunning sea ...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Calle Tamisa, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu