SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
775 000 €
(6 858 € / m²)
Prodaja
2
2+
113 m²
Calle Geranios, Mijas

spavaća soba2
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situated in the heart of the Costa del Sol, these stunning Mijas Costa apartments for sale with sea views form part of a boutique complex featuring 22...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Geranios, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu