SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(3 369 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Calle Santa Lidia, Mijas

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A penthouse apartment is for sale on the third floor of a building with an elevator. It comprises a living-dining room, kitchen, two bedrooms, a bathr...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Calle Santa Lidia, Mijas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Infinity

Slični oglasi

Slično u inozemstvu