Popis ponuda
15
15
15
226 850 €
(4 537 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Calle Clavel, Mijas
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
50 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Jedinečná příležitost v Las Lagunas de Mijas
Objevte tento útulný, kompletně zrekonstruovaný a k nastěhování připravený přízemní byt v jedné z nejvy...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Nakon renovacije
Otvoreni dnevni boravak
Kuhinjski aparati
Pločice
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
108dana
Ažurirano:
7dana