SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 400 000 €
(4 560 € / m²)
Prodaja
3
2+
307 m²
Camino de Camoján, Marbella

spavaća soba3
stan307 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flat in urbanisation Imara for sale. Charming 3 bedroom ground floor flat in a sought after area of Marbella, with easy access to the town centre and...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKatVisoki stropoviDrveni podKuhinjski aparatiNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Camino de Camoján, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nevado Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu