SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
789 000 €
(5 844 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Arroyo de Pepina Sur, Marbella

spavaća soba4
stan135 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Super moderní apartmán s nejvyššími standardy a bezkonkurenční polohou v plážové oblasti San Pedro de Alcántara.
Nachází se pouhých 10 minut chůze od ...

Nenamješten
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Arroyo de Pepina Sur, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu