SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
5 060 000 €
(10 390 € / m²)
Prodaja
3
2+
487 m²
Avenida de Ramón y Cajal, Marbella

spavaća soba3
stan487 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

A landmark luxury residential development in Marbella combining elegant contemporary homes with protected natural surroundings and direct proximity to...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKatKuhinjski aparatiPrirodno svjetloModerni stilNamještenoVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenida de Ramón y Cajal, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mosaic Realty

MosaicRealty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu