SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 197 000 €
(5 755 € / m²)
Prodaja
3
2+
208 m²
Avenida de José Banús, Marbella

spavaća soba3
stan208 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Elegantes Penthouse mit 3 Schlafzimmern in Jardines del Puerto, im Herzen von Puerto Banús. In einer sicheren, abgeschlossenen Wohnanlage mit Aufzug g...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenida de José Banús, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alcantara & Good

Slični oglasi

Slično u inozemstvu