SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 790 000 €
(5 359 € / m²)
Prodaja
3
2+
334 m²
CALLE ROMANA, Marbella

spavaća soba3
stan334 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Set in the exclusive enclave of Cabopino near Marbella, this ground floor apartment forms part of a boutique complex of just eight residences. The sou...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

CALLE ROMANA, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu