SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
319 900 €
(2 666 € / m²)
Prodaja
1
1
120 m²
Calle Paris, Marbella

spavaća soba1
stan120 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Descubre este maravilloso piso planta baja situada al lado de los mejores campos de golf de Nueva Andalucía. Ideal para golfistas y personas que quier...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle Paris, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Core

Slični oglasi

Slično u inozemstvu