SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
485 000 €
(6 467 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
Avenida Duque de Ahumada, Marbella

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bright and charming apartment by the sea - Marbella seafront promenade2-Bedroom Beachfront Apartment with TerraceDiscover your dream beach home!This b...

Namješteno
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenida Duque de Ahumada, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Keller Williams Marbella

Slični oglasi

Slično u inozemstvu