SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
490 000 €
(5 568 € / m²)
Prodaja
1
2+
88 m²
AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella

spavaća soba1
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stunning Sea-View Apartment in Marbella East – Investment & Lifestyle Opportunity Located in the prestigious Marbella del Este Building (former Hilto...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaPametni uređajiSigurnostVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

AVENIDA ARAGON (URB MARBESA), Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu