SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
359 000 €
(2 762 € / m²)
Prodaja
3
1
130 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba3
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious flat with strong potential in Parque San Enrique, Marbella Located in one of Marbella’s most established residential areas, this property of...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu