SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
610 000 €
(5 596 € / m²)
Prodaja
4
1
109 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba4
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartmán Golden Mile s výhledem na moře v Pinos de Nagüeles

Tento okouzlující apartmán ve druhém patře se nachází v prestižní urbanizaci Pinos de Nag...

Nenamješten
Dob ponude: 38dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu