SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
790 000 €
(7 670 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mare liegt im westlichen Teil von Marbella, mit direktem Zugang zur Mittelmeerautobahn und 40 Minuten vom Flughafen Malaga entfernt, zwischen Paseo Ma...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu