SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
345 000 €
(4 313 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Living close to the sea is a feeling that is hard to describe… but this apartment in Marbella captures it from the very first moment. Located on the s...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu