SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
365 000 €
(5 703 € / m²)
Prodaja
1
1
64 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba1
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New on the Market – Prime Location in the Heart of Marbella Beautifully renovated one-bedroom apartment located right in the center of Marbella, on Ja...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu