SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
860 000 €
(3 739 € / m²)
Prodaja
4
2+
230 m²
Alameda de las Brisas, Marbella

spavaća soba4
stan230 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This amazing recently renovated duplex penthouse is located 5 minutes from MarbellaCenter in a complex 2 minutes walking distance to the sea with stun...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Alameda de las Brisas, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu