SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
590 000 €
(7 195 € / m²)
Prodaja
2
2+
82 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This development with construction license in place, is a modern, private residential development in Altos de los Monteros with a design inspired by ...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu