SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
425 000 €
(5 183 € / m²)
Prodaja
2
2+
82 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This beautiful, fully exterior apartment stands out for its excellent location and natural brightness throughout. Located in a peaceful residential ar...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu