SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
799 000 €
(10 114 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

spavaća soba2
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Frontline Puerto Banús Apartment with Panoramic Views Experience luxury living in this fully refurbished 2-bedroom, 1-bathroom apartment located right...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu