SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
364 000 €
(3 402 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spavaća soba2
stan107 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful Duplex Penthouse in Prime location in San Pedro de Alcántara! Comfort | Convenience | Coastal Living Nestled in a peaceful residential encla...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu