SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
590 000 €
(3 576 € / m²)
Prodaja
3
2+
165 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spavaća soba3
stan165 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the heart of San Pedro de Alcántara, this spacious town apartment represents an excellent renovation and investment opportunity for buyers ...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu