SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
799 000 €
(3 489 € / m²)
Prodaja
5
2+
229 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba5
stan229 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This exceptional duplex is set in one of Marbella’s most sought-after areas, offering generous space, flexibility, and open views across the sea, coun...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu