SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
3 080 000 €
(11 282 € / m²)
Prodaja
3
2+
273 m²
Avenida del Limonar, Marbella

spavaća soba3
stan273 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Meticulously designed and architecturally stunning, these luxury Marbella beachside prop-erties for sale offer the epitome of elegance, comfort, and r...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Avenida del Limonar, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu