SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
630 000 €
(4 200 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
Avenida Principe Salman, Marbella

spavaća sobaatypical
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Es wird eine großzügige Erdgeschosswohnung in der renommierten Wohnanlage La Dama de Noche in Nueva Andalucía, Marbella, Málaga präsentiert. Diese Imm...

Ostalo
Dob ponude: 65dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenida Principe Salman, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Med

Slični oglasi

Slično u inozemstvu