SUPA24
Kuća i okolina; pogled, prirodna svjetlost
Balkon; pogled
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
935 000 €
(4 675 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
200 m²
Calle Camilo José Cela, Marbella

spavaća sobaatypical
stan200 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Kun få skridt fra stranden og strandpromenaden. Boligen har et samlet areal på 200 m² og et beboelsesareal på 125 m², fordelt på tre niveauer, der mak...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Calle Camilo José Cela, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Med

Slični oglasi

Slično u inozemstvu