SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 015 000 €
(5 724 € / m²)
Prodaja
4
1
352 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

spavaća soba4
stan352 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

NAŠE EXKLUZIVNÍ! Lokalita Lokalita Lokalita! Perfektní nemovitost v srdci slavného Puerto Banus přímo na pláži. Nemovitost v první linii pláže se 3 lo...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Nenamješten
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu