SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
719 000 €
(7 901 € / m²)
Prodaja
2
1
91 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

spavaća soba2
stan91 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Krásný penthouse u pláže s výhledem na moře a hory La Concha, který se nachází v uzavřené komunitě v centru Puerto Banús. Jen pár kroků od pláže, rest...

Nenamješten
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Avenida Playas del Duque, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu