SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 449 000 €
(11 146 € / m²)
Prodaja
3
1
130 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba3
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Penthouse Alma je zbrusu nový mezonetový dům v zabezpečené uzavřené komunitě v Marbelle East. Má dvě ložnice s vlastní koupelnou, koupelnu pro hosty a...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Nenamješten
Dob ponude: 89dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu