Popis ponuda
14
14
14
295 000 €
(3 105 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
95 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartmán ve středním patře, Marbella, Costa del Sol.
3 ložnice, 1 koupelna, zastavěná plocha 95 m², terasa 4 m².
Nastavení : Město, Komerční zóna, V ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Nužna renovacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
84dana
Ažurirano:
30dana