Popis ponuda
15
15
15
375 000 €
(5 859 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
64 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Novinka na trhu - prvotřídní lokalita v srdci Marbelly
Krásně zrekonstruovaný apartmán s jednou ložnicí se nachází přímo v centru Marbelly, na ulici ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
87dana
Ažurirano:
33dana