SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
945 000 €
(7 326 € / m²)
Prodaja
4
1
129 m²
Calle Rafael Arévalo, Marbella

spavaća soba4
stan129 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Báječná nemovitost se nachází v přístavu Cabopino, Marbella s neuvěřitelným výhledem na moře.
Nemovitost se nachází na privilegovaném místě díky své n...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaOtvoreni dnevni boravakNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Nenamješten
Dob ponude: 99dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Calle Rafael Arévalo, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu