SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
4 650 000 €
(16 667 € / m²)
Prodaja
6+
2+
279 m²
Calle de los Cipreses, Marbella

spavaća soba6+
stan279 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This exceptional residence, located in the prestigious Los Monteros Palm Beach community, seamlessly combines two apartments into one expansive home. ...

Ostalo
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 141dana

Lokaliteti

Calle de los Cipreses, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Art Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu