SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
3 180 000 €
(20 516 € / m²)
Prodaja
4
1
155 m²
Marbella

spavaća soba4
stan155 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

V exkluzivním rezidenčním komplexu Río Real Playa. Jeden z mála dostupných apartmánů v Marbelle přímo na pláži a připravený k nastěhování, prostorný d...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKadaZaseban wcKuhinjski aparatiSigurnost

Nenamješten
Dob ponude: 148dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu