SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
669 000 €
(4 316 € / m²)
Prodaja
4
1
155 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spavaća soba4
stan155 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento krásně zrekonstruovaný apartmán se nachází v jednom z nejvyhledávanějších komplexů Elviria ve východní Marbelle a nabízí dokonalou kombinaci lux...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcPločiceNakon renovacije

Nenamješten
Dob ponude: 151dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Plaza de los Naranjos, Marbella

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu