SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
499 000 €
(6 481 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Marking the first residential development in the visionary new Marbella West district, this exclusive collection of 69 refined apartments redefines co...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaPrirodno svjetloDrveni podNakon renovacijeModerni stilKućni ljubimci dobrodošliNamještenoKomercijalno

Ostalo
Dob ponude: 175dana
Ažurirano: 55dana

Lokaliteti

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mosaic Realty

MosaicRealty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu