SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
380 000 €
(3 838 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Calle Martagina, Manilva

spavaća soba3
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V malebné Manilvě stojí nová rezidence tvořená 70 promyšlenými jednotkami od bytů a přízemních apartmánů až po prostorné penthousy, které nabízejí kom...

Nenamješten
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Martagina, Manilva

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu