SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
414 300 €
(6 093 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Calle Brillante, Manilva

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Představujeme jedinečnou příležitost v okouzlujícím městě Manilva na Costa del Sol, kde nový rezidenční komplex tvoří 56 pečlivě navržených bytů včetn...

Nenamješten
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Calle Brillante, Manilva

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu