SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
215 000 €
(2 654 € / m²)
Prodaja
2
2+
81 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spavaća soba2
stan81 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Apartment, La Duquesa, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 81 m2, Terrace 21 m2. Setting : Close To Shops, Close To Sea, Urbani...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu