SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
310 000 €
(3 444 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the heart of Puerto de la Duquesa, this charming 2-bedroom apartment offers the perfect opportunity to enjoy vibrant marina living on the C...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu