SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
495 000 €
(2 797 € / m²)
Prodaja
3
2+
177 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spavaća soba3
stan177 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Positioned in a prime corner location within Phase 1 of a well-established development in La Duquesa, this penthouse offers panoramic sea views that t...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu