SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
295 000 €
(5 175 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Calle Mijas, Manilva

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wake up every morning to stunning views of the Mediterranean Sea! ???? Discover this beautiful beachfront apartment in Sabinillas, right next to the c...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Mijas, Manilva
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu