SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
485 000 €
(4 850 € / m²)
Prodaja
3
1
100 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartmán ve středním patře, La Duquesa, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 100 m², terasa 13 m².

Nenamješten
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Mikonos Playa, Manilva

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu