SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
202 000 €
(3 673 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento okouzlující přízemní apartmán s jednou ložnicí a jednou koupelnou se nachází ve vyhledávané uzavřené komunitě v oblasti Duquesa. Nemovitost je ...

Nenamješten
Dob ponude: 109dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Mikonos Playa, Manilva

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu