Popis ponuda
13
13
13
395 000 €
(2 423 € / m²)
Prodaja
3
2+
163 m²
carrer de Sant Jordi, Manacor
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
163 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Wohnung in erster Meereslinie mit Meerblick in Porto Cristo
Diese helle und geräumige Wohnung im ersten Stock liegt direkt an der Meeresfront, neben ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
274dana
Ažurirano:
148dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
carrer de Sant Jordi, Manacor
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.